Poďakovanie za pomoc pri odstraňovaní následkov povodní v okrese Bardejov v roku 2010

20. 7. 2010

Okresný Výbor Dobrovoľnej požiarnej ochrany Bardejov  vyslovil poďakovanie a udelil pamätnú  plaketu za pomoc pri odstraňovaní následkov povodní v okrese Bardejov v roku 2010  Dobrovoľnému hasičskému zboru Nižný Mirošov.

Poďakovanie bolo udelené za pomoc  zo dňa 4.6.2010 kedy sa DHZ Nižný Mirošov spolu s ďalšími požiarnymi zbormi okresov Bardejov a Svidník, aktívne podieľali na odstraňovaní následkov povodní. Pomoc súvisela s  čerpaním vody v meste Bardejov a to z Tanečného a kongresového centra Kesel, ako aj z pivníc rodinných domov na uliciach Kutuzovova a Štefánikova.

Členom:    Jozef Keselica, Matúš Keselica, Bc. Maroš Keselica, Jozef Kurtý,            Michal Kurtý ml.,  Bc. Ondrej Michališin, David Kimák, David Kriško ktorí sa zúčastnili na odstraňovaní následkov na úkor svojho voľného času a bez nároku na odmenu patrí srdečné poďakovanie.

Náhľad fotografií zo zložky Povodne, 3-4.6.2010