Náš predseda DHZ vstúpil do manželského zväzku

27. 9. 2010
A bola svadba...
V sobotu 18.09.2010 sa jedna partia mladých hasičov v obci chystala na svadbu za „družbou“, druha partia pripravovala IVECO k slávnostnému výjazdu a udržiavaniu starých dedinských zvykov – zastaveniu svadobného sprievodu na ceste za nevestou. Aký bol na to dôvod?
 Bc. Ondrej Michališin, náš predseda DHZ sa totiž ženil.      Ako správny ženích, za družbou si pozval členov DHZ . A aby to tým nepozvaným nebolo ľúto, zorganizovali zastavenie svadobného sprievodu. A veru sa oplatilo. Veríme že ženícha to milo prekvapilo a nás prítomných pobavilo.
Novomanželom Ondrejovi a Martinke prajeme všetko dobré, aby medzi sebou stále udržiavali ten pomyselný plamienok lásky a náklonnosti , ktorý ich spojil na ich životnej púti.

Prajú všetci členovia ale aj sympatizanti DHZ obce Nižný Mirošov.